Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Studenci inwestują w siebie

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

Wykształcenie wyższe obecnie nie jest już niczym oryginalnym. Posiadamy w kraju wielu studentów i uczą się oni na różnych uczelniach. Odbycie studiów samo w sobie nie jest gwarancją pracy w obecnym świecie.

Znajomość obcych języków to dzisiaj podstawa. Istnieje możliwość klasycznie zapisać się na kurs języka francuskiego, hiszpańskiego, czy też innego. Jednak nauka w szkołach językowych to ciężka praca. Przykładem mogą być wyjazdy na semestr nauki do innego kraju. Przykładem takich działań jest przykładowo projekt Erasmus.

Inne działania to działalność w kołach studentów zakłada pobudzić w ludziach młodych takich cech jak: asertywność, kreatywność, aktywność w otoczeniu biznesowym przez zapoznanie ich z realiami danej dziedziny działalności. Dzięki szerokiej palety okazji jakie dają zrzeszenia studenckie obecnie, zrzeszeni mogą stać się kiedyś młodymi przedsiębiorcami. Wolontariusze standardowo pracują w trzech klasycznych dziedzinach jakimi są fundrising, human resources i public relations. Przykładowo dział public relations, odpowiada za wizerunek zrzeszenia jaki dociera do osób trzecich mediów. To do nich należy kontakt z mediami, redagowanie notatek mówiących o działaniu organizacji, korekta tekstów informujących, a także budowanie jak najlepszego obrazu organizacji.