Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Tak możesz najprościej i najskuteczniej przyspieszyć urządzenie z Andro

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

Niedawno zostało udostępnione uaktualnienie do wersji 7.1 do systemu iOS. Wprowadza ono poprawki wielu dotychczasowo uciążliwych błędów oraz sporo mniejszych usprawnień. Przede wszystkim możemy odczuć poprawę szybkości pracy tabletu, na którym dokonano aktualizacji. Jeżeli możliwe jest przyspieszenie systemu operacyjnego Apple, to czy można także w jakiś sposób usprawnić Androida?

Oczywiście, że tak! Można zwiększyć sprawność funkcjonowania tego systemu, przede wszystkim w kwestii czasu reakcji na wydawane polecenia i przejść od jednej wykonywanej operacji, do drugiej. Inżynierowie Androida zadbali bowiem, aby każde tego typu przejście było obfite w animacje oraz efekty przechodzenia w interfejsie użytkownika zainstalowane przez designerów systemu.

Same wykonywane przez nas operacje nie obciążają tak bardzo procesora naszego smartfona. Kłopot pojawia się, jeśli te operacje wykonujemy jedna po drugiej. Wtedy właśnie swoją negatywną rolę odgrywają przejścia. Każda z nich trwa określony czas, a user, przechodzący od jednej operacji do kolejnej, musi ten czas odczekać. Na szczęście jest sposób, by ten kłopot rozwiązać, zwłaszcza jeżeli zależy nam na sprawnej, szybkiej pracy tabletu lub smartfona bardziej, niż na wyglądzie przejść w systemie operacyjnym.

By to zrobić, należy skrócić czas pokazywania przejść i animacji. W ustawieniach systemu musimy odszukać opcję „ustawień programisty“ lub „ustawień programistycznych“. Jeśli nie są one dostępne, należy w zakładce „informacje o telefonie“ kilkukrotnie dotknąć pola „numer kompilacji“ albo „numer wersji“, aż do momentu pojawienia się informacji o uruchomionym trybie programisty. Następnie należy włączyć „opcje programisty“ przez przesunięcie „suwaka“ w prawym górnym rogu wyświetlacza i potwierdzenie ich włączenia przyciskiem OK. Następnym krokiem jest odszukanie na liście pozycji odpowiadających za długość trwania animacji oraz przejść. Są to: „skala animacji okna“, „skala animacji przejścia“ i „skala długości animacji“. W każdej z nich musimy zmniejszyć skalę lub całkowicie wyłączyć animacje.

Kończącym krokiem jest ponowne uruchomienie naszego smartfona. Teraz możemy już cieszyć się znacznie szybszą reakcją na wydawane mu polecenia.