Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

To trzeba wiedzieć o systematycznym podcinaniu naszych włosów

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

Nasze włosy w ciągu dnia są narażone na różnego rodzaju urazy, w tym urazy mechaniczne. Niewielka liczba osób jest świadoma, że strukturę włosów bardzo osłabiają działania takie jak suszenie gorącym nawiewem, prostowanie, stosowanie nieodpowiednich kosmetyków, czy zbyt częste farbowanie. Niestety zniszczonych końcówek nie da się odbudować – jedynym wyjściem pozostaje ich obcięcie.

Wielu profesjonalistów zaleca regularne podcinanie końcówek co 2 miesiące. Nawet jeżeli wydaje się nam, że włosy są w dobrym stanie, warto profilaktycznie wybrać się do fryzjera. Im dłużej będziemy zwlekać, tym włosy zaczną się szybciej rozdwajać. Nierzadko słyszy się także narzekania kobiet na bardzo spowolniony przyrost włosów. Tego typu zjawisko wiąże się z tym, że włosy rosną, lecz równocześnie łamią się, co daje w konsekwencji wrażenie braku wzrostu włosów. Warto wspomnieć także, że to co spożywamy ma ogromny wpływ na stan naszych włosów. Nie zapominajmy zatem o tłuszczach roślinnych, zielonych i żółtych warzywach i owocach oraz pełnowartościowym pieczywie.

Skracanie włosów lepiej powierzyć profesjonaliście, ponieważ uzyskasz zapewnienie, że włosy zostały skrócone nożyczkami o prawidłowej ostrości. Jeżeli jednak tego typu zabieg chcesz wykonać w domowym zaciszu, warto zaopatrzyć się w wysokojakościowy sprzęt do włosów. Nie mogą to być tradycyjne nożyczki, ponieważ nie są odpowiednio ostre i mogłyby jeszcze bardziej uszkodzić włos. Ważna jest również metoda podcinania włosów. Aby zapobiec strzępieniu się końcówek, zaleca się przeprowadzenie zabiegu na wilgotnych włosach.

Pamiętaj, by podcięte włosy chronić specjalnymi preparatami, aby utrzymać je w jak najlepszym stanie.