Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

W jaki sposób spokojnie rozpocząć sezon wiosenny w swoim samochodzie

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

Zazwyczaj pierwszy dzień wiosny daje kierowcom sygnał do wyznaczenia sobie daty wymiany kół. Najpewniej zadecydować ostatecznie o zmianie kiedy temperatura utrzymuje się powyżej ośmiu kresek i dookoła nie ma śniegu. Ponieważ atmosfera w ostatnim okresie jest stosunkowo zróżnicowana, najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zdrowy rozsądek. Zestaw felg zapewnia wygodę, przy okazji wymiany, dając możliwość zmianę kół, a nie wyłącznie zimowych opon. Jeżeli nie potrafimy sami wykonać zmiany, mamy opcję zgłoszenia się do warsztatu samochodowego.

W warsztacie spotkamy się z pełną obsługą w sferze wymiany opon oraz innych elementów związanych z sezonowymi porządkami. Protekcja współpasażerów jest najistotniejsza z tego powodu powinniśmy mieć pod kontrolą sytuację ogumienia w naszych autach.

Składowymi kontroli jest sprawdzenie poszczególnych kół, w tym koła awaryjnego oraz kontrola stężenia powietrza w kołach, np. na stacji benzynowej. Na miejscu w którym możemy skorzystania z czyjejś rady często za odpowiednią cenę mamy możliwość zmiany opon z pomocą specjalistów.

Dodatkowo słusznie jest poświęcić chwilę na pełne obejrzenie kół. Czy aby na pewno jest nam to potrzebne? W jakim celu? Ponieważ po sezonie zimowym mogą na oponach znajdować się jakieś uszkodzenia. Do najczęstszych wad możemy zaliczyć pęknięcia, wybrzuszenia, zatarcia. Zlekceważenie uszkodzeń może być powodem wypadku, dlatego powinno się szybko je usuwać. Najpewniejszym sposobem na usunięcie uszkodzenia jest zakupienie nieużywanych kół prosto ze sklepu.

Zatem do dzieła! Pozimowe sprzątanie mogą być niezłą frajdą. Ponadto dbasz o estetykę i sprawność Twojego samochodu.