Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Windowanie standardów w nowych autach

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

Korporacje samochodowe ścigają się w udoskonalaniu swoich modeli samochodów montując w nich ciekawe dodatki upraszczające korzystanie z auta. Nikt się nie dziwi że przedsiębiorstwa motoryzacyjne podejmują kooperację z firmami udostępniającymi systemy technologiczne. Po co to ma miejsce? Współdziałanie wymienionych obu branż plonuje nowinkami technologicznymi w dziedzinie elektroniki motoryzacyjnej.

Firmy samochodowe gwarantują sobie tym samym stały dostęp do nowych technologii i wyprzedzania innych w wyścigu na gadżety w samochodach. Można podawać przykłady w których nowocześniejsza technologia zastępuje starszą. Podstawowym przykładem jest obecność odtwarzaczy CD w samochodach i ich obecność w modelach o innym stopniu standardu.

Kiedyś taki sprzęt montowany był wyłącznie w modelach o wysokim standardzie, jednakże współcześnie technologiczny sprzęt audio-wideo jest wyposażeniem obowiązkowym dla aut o zwykłej cenie. Kierowcy chcą żeby auta nie odbiegały od realiów i zostały wyposażone w jeszcze nowsze technologie jak porty dla MP3 playerów.

Innym przykładem jest unikalny system pozwalający ustawiać się samochodem równolegle do krawędzi jezdni i z precyzyjną dokładnością bez ruszania kierownicy. Pierwszy raz ta technika została wykorzystana w Lexusie, a obecnie montuje się ją w Fordach Focusach - modelu przeznaczonym dla zwykłej rodziny. Zawiły na pierwszy rzut oka temat instalowania technologii jest bardzo łatwy. Producenci auta poszerzają swoją ofertę o najnowocześniejsze techniki, których postęp przyczynia się do wypierania technologii używanych przez najnowocześniejsze udoskonalone ich wersje. Wspomniane wyparcie ma miejsce między poszczególnymi klasami modeli. Na szczęście że że ma to miejsce, efektem ubocznym działań koncernów samochodowych jest nasz zadowolenie z jazdy i coraz większe poczucie bezpieczeństwa.